Contact

Neem hieronder contact op met Werkis. Je kunt ook bellen naar een van onze vestigingen:

Hoofdkantoor
Europa-Allee 6
8265 VB Kampen
T (038) 33 10 540
E info@werkis.nl

Werkis Kampen
Oudestraat 23
8261 CC Kampen
T (038) 333 83 28
E kampen@werkis.nl
+85 065 90 01

Werkis Zwolle
Ceintuurbaan 14A
8024 AA Zwolle
T (038) 42 10 110
E zwolle@werkis.nl
+85 065 90 01

Werkis Genemuiden
Puttenstraat 34A
8281 BP Genemuiden
T (038) 30 31 828
E genemuiden@werkis.nl
+85 065 90 01

Werkis Harderwijk
Luttekepoortstraat 126-128
3841 AX Harderwijk
T (0341) 745 709
E harderwijk@werkis.nl
+85 065 90 01

Werkis Emmeloord
Noordzijde 16B
8302 GL Emmeloord
T (0527) 61 22 22
E emmeloord@werkis.nl
+85 065 90 01

Werkis Lelystad
Stationsplein 182
8232 VT Lelystad
T (0320) 74 80 35
E lelystad@werkis.nl
+85 065 90 01

Werkis Almere
Europalaan 770A
1363 BM Almere
T (036) 30 30 012
E almere@werkis.nl
+85 065 90 01

Contact met Werkis

Neem contact op met Werkis via het onderstaande contactformulier.