Werkis logo

Perfecte baan nog niet gevonden?

Jammer dat de juiste vacature er vandaag niet tussen zat, maar niet getreurd... Laat je gegevens achter en wij helpen je graag om alsnog de perfecte baan voor jou te vinden! De voordelen?

  • 1. Jouw gegevens

  • 2. Contact

  • 3. Vestiging

a
WERK HR Diensten arbeidsbemiddeling detacheren recruitment 1

Contact

Neem hieronder contact op met Werkis. Je kunt ook bellen naar een van onze vestigingen:

Hoofdkantoor
Europa-Allee 6
8265 VB Kampen
T (038) 33 10 540
E info@werkis.nl

Werkis Kampen
Oudestraat 23
8261 CC Kampen
T (038) 333 83 28
E kampen@werkis.nl
+31615564352

Werkis Zwolle
Ceintuurbaan 14A
8024 AA Zwolle
T (038) 42 10 110
E zwolle@werkis.nl
+31658760472

Werkis Genemuiden
Puttenstraat 34A
8281 BP Genemuiden
T (038) 30 31 828
E genemuiden@werkis.nl
+31611148115

Werkis Harderwijk
Luttekepoortstraat 126-128
3841 AX Harderwijk
T (0341) 745 709
E harderwijk@werkis.nl
+31615907894

Werkis Emmeloord
Noordzijde 16B
8302 GL Emmeloord
T (0527) 61 22 22
E emmeloord@werkis.nl
+31615563676

Werkis Lelystad
Stationsplein 182
8232 VT Lelystad
T (0320) 74 80 35
E lelystad@werkis.nl
+31615115615

Werkis Almere
Europalaan 770A
1363 BM Almere
T (036) 30 30 012
E almere@werkis.nl
+31615090028

Contact met Werkis

Neem contact op met Werkis via het onderstaande contactformulier.