Werkis Logo

Contact met Werkis

Als je vragen hebt dan helpen wij je graag. Kom ook gerust langs op de vestiging, de koffie staat klaar.

Hoofdkantoor
Europa-allee 6
8265 VB Kampen
T: (038) 33 10 540
E: info@werkis.nl

Werkis Kampen
Oudestraat 23
8261 CC Kampen
T: (038) 333 83 28
E: kampen@werkis.nl
: 0615564352

Werkis Zwolle
Oude Vismarkt 21
8011 TA Zwolle
T: (038) 42 10 110
E: zwolle@werkis.nl
: 0615571725

Werkis Genemuiden
Puttenstraat 34 A
8281 BP Genemuiden
T: (038) 30 31 828
E: genemuiden@werkis.nl
: 0611148115

Werkis Harderwijk
Luttekepoortstraat 126-128
3841 AX Harderwijk
T: (0341) 745 709
E: harderwijk@werkis.nl
: 0615907894

Werkis Emmeloord
Noordzijde 16B
8302 GL Emmeloord
T: (0527) 61 22 22
E: emmeloord@werkis.nl
: 0615563676

Werkis Lelystad
Stationsplein 182
8232 VT Lelystad
T: (0320) 74 80 35
E: lelystad@werkis.nl
: 0615115615

Contact met Werkis

Gebruik onderstaand formulier om ons een bericht te sturen.

Heb je vragen? Bel ons dan gerust op, (038) 33 10 540 of

  Neem contact op

Delen

Vul hieronder jouw gegevens in en het e-mailadres van de persoon waarmee je deze pagina wilt delen.