Werkis Logo

Contact met Werkis

Als je vragen hebt dan helpen wij je graag. Kom ook gerust langs op de vestiging, de koffie staat klaar.

Hoofdkantoor
Europa-Allee 6
8265 VB Kampen
T: (038) 33 10 540
E: info@werkis.nl

Werkis Kampen
Meeuwenweg 12
8261 VZ Kampen
T: (038) 333 83 28
E: kampen@werkis.nl
:  +31615564352

Werkis Zwolle
Ceintuurbaan 14A
8024 AA Zwolle
T: (038) 42 10 110
E: zwolle@werkis.nl
:  +31658760472

Werkis Genemuiden
Puttenstraat 34A
8281 BP Genemuiden
T: (038) 30 31 828
E: genemuiden@werkis.nl
:  +31611148115

Werkis Harderwijk
Luttekepoortstraat 126-128
3841 AX Harderwijk
T: (0341) 745 709
E: harderwijk@werkis.nl
:  +31615907894

Werkis Emmeloord
Noordzijde 16B
8302 GL Emmeloord
T: (0527) 61 22 22
E: emmeloord@werkis.nl
:  +31615563676

Werkis Lelystad
Stationsplein 182
8232 VT Lelystad
T: (0320) 74 80 35
E: lelystad@werkis.nl
:  +31615115615

Werkis Almere
Europalaan 770A
1363 BM Almere
T: (036) 30 30 012
E: almere@werkis.nl
:  +31615090028

Werkis Meppel
Industrieweg 12
7944 HS Meppel
T: (0522)745008
E: meppel@werkis.nl

Contact met Werkis

Gebruik onderstaand formulier om ons een bericht te sturen.

Met mijn bericht geef ik aan het privacy statement gelezen te hebben.

Heb je vragen? Bel ons dan gerust op, (038) 33 10 540 of

  Neem contact op

Delen

Vul hieronder jouw gegevens in en het e-mailadres van de persoon waarmee je deze pagina wilt delen.